Kilka słów o mnie

Witajcie.

Na imię mam Ania, jestem z zawodu fryzjerem damsko- męskim. W tych czasach to chyba stylista? Ja jednak wolę pierwotną wersję. Szkołę średnią ukończyłam w 2003 roku egzaminem czeladniczym we Wrocławiu z bardzo dobrym wynikiem. Od 2000 roku mam do czynienia z włosami w momencie kiedy zaczęłam praktyczną naukę zawodu. Bardzo lubię pracować przy włosach ponieważ codziennie sięgam nowych doświadczeń. Staram się jak tylko mogę korzystać z wszelkich kursów i szkoleń dokształcających ale niestety na jakiś czas przerwałam pracę w tym zawodzie ze względu na dzieci. Nie wypadłam jednak z obiegu dzięki dokształcaniu się i wykonywaniu usług u klientki w domu. Nie oznacza to, że uległy znacznemu pogorszeniu jakości, gdyż pracuję tylko i wyłącznie na produktach do użytku profesjonalnego.

 bhyigy.png

Dlaczego blog?

Moim marzeniem jest powrót do zawodu ale do własnego salonu, który byłby wyjątkowy. W głowie mam już pewien plan ale niestety wymaga on dużego nakładu finansowego co na dzień dzisiejszy jest dla mnie nie możliwe.

Obecnie pracuję jako kasjer i nie zarabiam zbyt wiele a przy trójce dzieci jest ciężko coś odłożyć. Postanowiłam założyć bloga aby zmotywować się do pracy i zebrać pieniądze. Wiem, że wydaje się to trochę głupie ale wierzę, że nastąpi ten dzień kiedy po raz pierwszy będę mogła wkleić na ten blog zdjęcie z własnego salonu.

 10501735_10152286635056009_5842505459937587253_n

Zapraszam na facebook  
https://www.facebook.com/pages/Venus-Hair-Style/559066854216646?sk=timeline
 codziennie nowinki fryzjerskie i kosmetyczne.

 

Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy ze mną i nie ukrywam, że liczę na Wasz głos wsparcia.

 

z pozdrowieniami

Venus Hair Style

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>